deedee77

Proc je na eBay vsechno levnejsi?

Nasla sem dva uplne stejne vyrobky na ceskem eshopu a na eBay, a cena je doooost rozdilna.....­. jakto?

Nejlepší odpověď
gecco

Přidej si k „ebay“ ceně dopravu, DPH a clo…
😉

Další odpovědi
Löwe

Děkuji, dozvěděl jsem se toho tolik, že vám teď můžu kvalitně poradit:

Na té druhé řadě od vrchu máte klávesy, se kterými se dají psát písmenka a to dokonce i s HÁČKY a ČÁRKY 🙂

ReHu

Löwe, já třeba taky nemám klávesy na druhé řadě od shora, se kterými by se daly psát písmena s háčky a čárky.

led

Pripájam sa, niekedy píšem na počítači s anglickou klávesnicou bez diakriktiky, aj OS je v angličtine (pre informáciu), prípadne v inom jazyku bez latinky. To mám každý raz, keď chcem dať háčik, skákať do „mapy znakov“?