koník.

Android market v domácím PC

Když si na marketu pres domaci pc najdu nejakou aplikaci kterou chci nainstalovat do meho telefonu Sg mini, tak musi být s počítačem propojen usb kabelem přes prog. kies? Prosím o návod jak na to. Děkuji.

Nejlepší odpověď
beer

Android nepoužívám, zkus se ale podívat sem, snad najdeš odpověď:

Zdroj: http://www.an­droidmarket.cz/

Další odpovědi
Heretix

Samsung mini ma wifi, cili nejsnazsi zpusob je stahovat aplikace primo z mobilu… Jinak je tam ani nedostanete, protoze androidmarket ty aplikace pouze pripravi ke stazeni a stahnou se az kdyz se mobil prihlasi do android marketu.