Dados

Android market

Jak se můžu odhlásit ze služby Android market v telefonu ?

Odpovědi
Bedy

Hmm, bude nutné se přihlásit na počítači do Vašeho Google účtu a tam zrušit propojení s Android Marketem.
Pokud Google účet nebudete potřebovat vůbec včetně ostantích služeb, navrhuju Google účet kompletně odstranit.

Zde máte pěkný návod – http://jomla.all-comp.net/index­.php/clanky/win­dows/89-zruseni-uctu-na-google-gmail (jen místo GMailu dáte trvale odstranit Android Makret-Google Play, budete-li rušit jen ten Android).