koník.

Android market

Po tom co se mi sám akltualizoval android market s ním mám stále problémy. Velice ppomalu se mi načítají aplikace ke stažení a vůbec celá úvodní stránka se načítá pomalu a někdy se nenačte vůbec s hláškou „překročen časový limit“. Toto hlášení se ukáže i když si nějakou aplikaci vyberu a kliknu na ní. Pokusil jsem se odinstalovat nedávnou aktualizaci a přejít ke staré verzy, což se mi povedlo a market normálně fungoval, jenže do pár hodin opět sám provedl „tichou“ aktualizaci a jsem tam kde jsem byl. Prosím poraďte.

Odpovědi
Jsemtady

Odinstalovat znovu a poté ihned v marketu u této aplikace odškrtnout políčko „povolit automatické aktualizace“ Ono u starších modelů a pomalejšího internetu je znát znatelné zpomalení. (Htc Desire jde tak tak.)