zteblade

Ahoj nevíte někdo kam bych si měla dát přihlášku,když chci být moderátorka v rádiu ???

Doplňuji:
na jakou školu bych si měla dát přihlášku když chci být moderátorka v rádiu :D

Nejlepší odpověď
anonym

Koukat na rádia kde by jsi chtěla pracovat a sledovat výběrová řízení , ale jestli chceš být vážně dobrá jako třeba Mareš , tak musíš začít třeba ve školním rozhlase ( což jsem dělal i já každou přestávku povídal drby a novinky ) tak třeba do oblastního rádia a když to budeš dělat fakt dobře tak třeba skončíš jako mareš ve třiceti s 260 000 000 na účtě :) , ze samýma sexy babama ( v tvém případě asi chlapama ale kdo ví :D ) …
Doplňuji:
Na moderování školu nepotřebuješ ale nejlepší je asi Gymnázium jelikož se jedná o všeobecné studium propo Leoš má taky Gymnázium , ale jinak kdyby jsi na to měla tak je dobré jít studovat žurnalistiku ale je to fakt zbytečný stačí maturita a hlavně chuť na sobě pracovat , a snažit se jít dál ..

Další odpovědi
Drap

Moderátorkou se můžeš stát s jakoukoli školou. Vhodné by třeba bylo gymnázium a potom novinařina.

zzzzz

Moje kamarádka dělá moderátorku v rádiu a studovala konzervatoř. Je to ale spíše o talentu, než o studiu.

venkovan

Dobrá čeština, nějaký světový jazyk, minimálně střední škola a mít štěstí při výběru. a počítat s tím, že peníze nic moc. Pokud chceš nějakou školu, zaměřil bych se na nějaké pro život potřebné vzdělání (třeba vysoká se zaměřením na technické obory) a pokusil bych se potom do rádia na konkurz. Máš tak větší šanci, že na trhu práce uspěješ.
Na okraj pro kolegu – Mareše za moderátora nepovažuji. A ta peníze – otázka je zda mu jsou k dobru. Občas spolupracuji s jednou paní, která mimo jiné působí i v rádiu, hraje divadlo apod. Ale to co ona udělá za rok pro normální lidi na principu dobrovolnictví neudělá Mareš ani za svůj celý život.