PostApMan

Zvláštní chyby na webu odpovědi.cz

Všiml jsem si různých chybek, a chtěl bych vědět jestli se stávají i Vám nebo jen mě.
V diskuzi mi lítají nesmyslné časy: (přidám příspěvek, co píši třeba 2 minuty, ale místo toho aby se přidal a napsalo se „před 0 minout“ tak se napíše „před 2 minutami“
Podivné palce: (Dnes jsem napočítal že jsem rozdal 25 palců, měl bych ale jako bronzový mít 50, ne ?)
Zvláštní body : (Sem tam mi přes den naskočí 1 bodík, za co dostanu tady 1 bodík? Když vynecháme denní přístup)
Nesprávné heslo: (Když přijdu na odpovědi.cz, objevím se i přesto že mám zakliknuté stálé přihlášení, jako odhlášený – když hned kliknu na nějakou otázku, jsem automaticky přihlášený, ale pokud ještě předtím kliknu na přihlásit, zadám heslo, napíše mi že je nesprávné – zkoušel jsem to x krát, stejný výsledek)
Divné časy : (HuRE na SKčku skáčou divné časy – více na :
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/jak-to-je-mozne-kdyz-jsem-odpovedela-na-otazku-vcera-ukazuje-se-tam-ze-pred-6-hodinami-to-jsem-ale-byla-nekde-uplne )

Máte někdo podobné chyby ?

Nejlepší odpověď
anonym

taky jsem se nédávno ptala jak to že nemůžu udělit palec když ještě nemám vyčerpaný limit

Další odpovědi
Miroslavst

Co se týče bodů, tak o tom jsem už tady psal. Je těžké furt vyhledávat za co jsou. 1 bodík bude asi za užitečnou otázku-zajímavou.
Co se týče nesmyslů, tak jsem si všiml a to zrovna u rehu, když jsem odpovídal na dotaz šípkovou nebo se zelím, byly tam dvě odpovědi (já a since) a na hlavní stránce bylo u otázky napsáno 0 odpovědí.
Sem myslel, že to někdo smazal, ale po rozkliknutí tam ty odpovědi byly.

standa

…přeposílám vaší otázku na info@odpovedi.cz

btw. já jsem se s vámi popisovanými chybkami nesetkal…, fakt je, že zde v poslední době trávím méně času

Pepexxx

ne ja sem zatim zadne chyby neobevil

Pepexxx

me se zadne taky nedejou

kapka

Já tohle vůbec nesleduji, takže nevím. Přihlášená jsem pořád, tedy pokud tu není zrovna dcera, ale ta sem chodí málo.