Jakub

Zúčastnili jste se někdy hry zvané „Letadlo“? A nejen hry.

První hrou bylo posílání pohlednic se svým městem , vesnicí a bydlištěm. Potom se to zvrhlo v posílání papírových pětikorun, pokračovalo to v prodeji výrobků Amway a potom v nesčetné pokusy se vším, co člověka napadne.

Nejlepší odpověď
oskar

Ja jsem byl v pyramidě a prodělal jsem 10.000.

Další odpovědi
anonym

Já tedy ne.Ale možná jsem měl kliku,dozvěděl jsem se o Letadlech,Py­ramidách a pod.,když už to bylo téměř profláknutý.

SinceX

Tuhle „hru“ mi prosím vysvětlete, slyším to poprvé :))

Tay

Dobrý den, rád bych opravil zavádějící informace v tomto tématu. Zařadili jste Amway do takzvaných letadel. Proto bych rád poukázal na to, že letadlo je v České republice nelegální finanční hrou, zatímco Amway je seriózní firma s etickým kodexem. Rád bych vám doporučil přečíst si rozdíl mezi letadlem a multilevel marketingem na stránkách http://mlm.bliz.cz/

Kostík

Já osobně jsem do toho nikdy nešla, ale znám kamarády, kteří to zkoušeli, byli nadšení kolik si vydělají a nakonec někteří přišli o tisíce, je to podvod, vydělává jen pár lidí co jsou nahoře a aby vydělávali potřebují získávat najivní ovečky, které jim budou sypat penízky do jejich kapsičky.

iwetax

Já jsem jednou podpořila Herbalife- naštěstí jen jako zákaznice. Darovala jsem jim 2500kč, dodnes se za to stydím.

panenka

Ne nezůčastnila jsem se ničeho.Jsem na takové věci hodně opatrná.

anetadela1

Mě jednou přesvědčila kolegině, abysme se šli na to aspoň podívat, jak to probíhá, že se pak rozhodnem, jestli do toho půjdem. Manžel byl proti, ale já ho přemluvila. Jeli jsme docela daleko a to co jsme viděli se ani nedá popsat. Takovou trapárnu jsem v životě neviděla. Nějakej řečník tam něco blábolil. Stovky lidí seděli jak zhypnotizovaný a občas něco vytleskávli do rytmu písničky. Do tý doby kolegině tvrdila, že nebudem nic v kládat. Až tam nám řekla, že musíme vložit 80000,–. Tak jsme ji poslali do „oněch“ prostor a čekali stranou až to divadlo zkončí. Cestou domů nám tvrdila, jakou jsme udělali chybu. Pak už se mnou nikdy nepromluvila a když, tak na půl huby.