kapka

Ztracená ikonka panelu jazyků?

Na jednom uživatelském účtu se mi najednou přestal na hlavní liště zobrazovat panel jazyků. Na ostatních účtech se zobrazuje. Jeho nastavení ovládám, mám zaškrtnuto, aby se zobrazoval. Zkoušela jsem ho zakázat, pc restartovat a znovu povolit, ale nic. Pokud hlavní panel odemknu a vidím jeho rozdělení na jednotlivé části, pak jsou viditelné změny, zda je panel jazyků povolen či ne, pokud je povolen, tak ta tečkovaná čárka poskočí, jakoby pro ikonku dělala místo, ikonka se ale nezobrazí. Potřebuji přepnout klávesnici z češtiny na angličtinu. Dotaz je, čím by to mohlo být a druhý – dostanu se na nastavení typu klávesnice ještě jiným způsobem? Děkuji
Doplňuji:
Zapomněla jsem přidat foto, abyste mi věřili. 🙂
http://img.na­dapenny.com/t20/113­02/nadap120132427­110231.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/113­02/nadap120132758­561231.jpg

Nejlepší odpověď
beer

Klávesová zkratka pro změnu jazyka klávesnice je levý Alt+Shift.

Další odpovědi
Lucy

Beer, díky! Řešení, jak dostat ikonku zpět na hlavní panel je v diskusi. Myslím, že se to může stát více lidem, pc se někdy chová divně. Jsem si jistá, že jsem v tomto směru nic v pc nepřenastavovala, přesto ikonka na jedné z ploch zmizela. Omlouvám se, že jsem ted použila profil dcery, ale nevěděla jsem jak jinak na úspěšné řešení upozornit. Kapka

kapka

To Beer: Díky, přepínání klávesovou zkratkou funguje, přestože ikonka není vidět, aspoň že tak. Ale kde může být? ☹

kapka

Takže pátrala jsem dál a problém už je vyřešen. Návod, jak se ikonka zase objeví je zde http://www.pcpo­mocnik.cz/c/win­dows-tipy-a-triky/ztratil-se-nam-panel-jazyku.htm
Poslední rada úplně dole.

beer

Jo, jo… taky mám vobčas ten pocit, že ty naše mašiny si semtam s nama dělajó co chcó )) Neco nende, pak zas samo jo a my jen čumíme..

kapka

To teda jo, jsou to zlobivci. Naštěstí jsem si našla na netu hezkou odreagovávací hru, kde se můžu počítači pořádně pomstít. Nechcete si zahrát taky? http://raketka­.cz/h/computer-crash 😁

beer

Tak, a je po něm ))

kapka

🙂