oskar

Zprávy SMS na Facebooku …

Jsou anonymni a neukladaji se?

Odpovědi
kikinka2210

myslím že ne

GangstaHelper

Tuto skutečnost Vám nemůže nikdo potvrdit ani vyvrátit. Jedine snad přímo Facebook jako takový, nebo ten, kdo tam tento „plugin“ provozuje.

Co je ale fakt, je to, že jste při registraci souhlasil se smlouvou (kterou nikdo určitě nečetl). Tím jste souhlasil s použitím informací zadaných ve službě, a s prodejem těchto informací třetím subjektům.