panenka

zprava pro adusku

adusko pro4 se m2 ptas na vek,co potrebujes;

Nejlepší odpověď
COVERENDER

Ale Stando…nebud(te) az tak nekompromisní…O­sobně si myslim ze od aktivního uživatele (jako je panenka) tu snad mala tolerance pro takovéto činy je… (což bohužel a nebo bohudík posoudí zprávce stránek) V podstatě to otazka je kdyz se „panenka“ otázala „co potrebuješ“… Neni to tak??? …a panenko…šup sem palec nahoru za obhajobu 🙂 🙂 🙂

Další odpovědi
standa

Jeden z odstavců „kodexu uživatele“ :

Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď

Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.

Doplněna:

To Coverender:

Ale já jsem (i když to možná nevypadá) docela dost tolerantní 🙂

Jen si myslím, že právě nejaktivnější uživatele by měli jít ostatním příkladem a dodržovat ´řád´… a vězte, že než jsem svoji ´protivnou´ připomínku napsal, tak jsem asi minutu váhal zda napsat nebo ne, a pak jsem se rozhodl, že ano … a spíše jako poučení pro ostatní než pro Panenku 🙂

Nuk nuk

Pro Panenku: Standa to napsal trochu tvrdě, ale má v podstatě pravdu. Pokud to uživatel „aduska“ dovoluje ve svém profilu, není ani problém napsat jí soukromý e-mail.

Pro Coverrendera: Takhle by si mohl říkat o body každý, že ;)Co takhle trochu víc hrát fair play.