Avatar uživatele
panenka

zprava pro adusku

adusko pro4 se m2 ptas na vek,co potrebujes;

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5213 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
COVERENDER

Ale Stando…nebud(te) az tak nekompromisní…O­sobně si myslim ze od aktivního uživatele (jako je panenka) tu snad mala tolerance pro takovéto činy je… (což bohužel a nebo bohudík posoudí zprávce stránek) V podstatě to otazka je kdyz se „panenka“ otázala „co potrebuješ“… Neni to tak??? …a panenko…šup sem palec nahoru za obhajobu 🙂 🙂 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

Jeden z odstavců „kodexu uživatele“ :

Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď

Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.


Doplněna:

To Coverender:

Ale já jsem (i když to možná nevypadá) docela dost tolerantní 🙂

Jen si myslím, že právě nejaktivnější uživatele by měli jít ostatním příkladem a dodržovat ´řád´… a vězte, že než jsem svoji ´protivnou´ připomínku napsal, tak jsem asi minutu váhal zda napsat nebo ne, a pak jsem se rozhodl, že ano … a spíše jako poučení pro ostatní než pro Panenku 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Pro Panenku: Standa to napsal trochu tvrdě, ale má v podstatě pravdu. Pokud to uživatel „aduska“ dovoluje ve svém profilu, není ani problém napsat jí soukromý e-mail.

Pro Coverrendera: Takhle by si mohl říkat o body každý, že ;)Co takhle trochu víc hrát fair play.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek