vera12

zpomalování při hraní her na faceebooku co s tím?

Odpovědi
tomas.k

Kliknout do hry pravým myšítkem a nastavit nižší kvalitu grafiky.

Bedy

Já bych se podíval spíš na příčinu, než na důsledek.
Jaký používáte internetový prohlížeč? Pro jistotu si radši od Vás vyžádám výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log

Ten mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka com jako přílohu. Do předmětu mi napište název otázky.