M75

znova mi přišel mail abych zaplatila 72 euro za to že jsem se registrovala na stránkách www.sale4su.sk­.Musím platit?

Odpovědi
roxy52

Podobný maily ani neotvírám a hned ho označím jako spam.

gurujara

Samozřejmě tuto částku je nutné co nejrychleji uhradit, pokud budete chtít budu Vám moci s převodem pomoct peníze mi pošlete a já to vyřídím 😁 (nic neplať)

led

Nebudem sa vyjadrovať o povinnosti platiť.
Berte to ako výstrahu a vážne upozornenie pre všetkých, čo sa chcú niekde registrovať.
Najprv čítajte podmienky, porozmýšľajte, ešte raz porozmýšľajte a až potom sa rozhodnite, či podpíšete.
Ak podpíšete, to znamená, že súhlasíte s podmienkami a aj s následkami pri nedodržaní dohody…
Je to kruté, ale je to fakt!

RomanP

Neregistrovat se na žádných Slovenských stránkách dokud si v tom Slováci neudělají pořádek. Já to skoušel dle jistého fóra se tam zaregistrovat a teď mi vyhrožují že podle mé IP adresy zjistí kde bydlím a budou to vymáhat soudně . Už je vidím jak podle IPiny a Providera netu něco zjistí.Když registrace je na jméno mého psa. Měl jsem o Slovákách lepší mínění . Toto je jen velká trapárna a ve hře lidská blbost