V.3.S.K

Znáte vhodný program katalogizaci CD,DVD ?

Sháním vhodný program na cd,dvd abych věděl kde co mám,a abych to nemněl 2×.Třeba na CD 4 alba, na DVD 5 filmů avi,jakých a kde …

Odpovědi
anonym

v pripade kdy poridite za 1200,– korun pevny disk o kapacite 1TB ulozite na tuto malou 3.5" krabicku až 212 plnohodnotnych kopii DVD disků …

jakmile jsou vsechny na pevnem disku lepe se s nimi pracuje a k jejich prehravani lze snadno pouzivat levne multimedialni centrum do ktereho disk pripojite http://multime­dialni-centra.heureka.cz/ … tato multimedialni centra disponuji pozadovanym programem pro organizaci a prehlednou katalogizaci.

to je imho idealni zpusob katalogizace, a vubec ulozeni DVD filmů v usporne a hlavne prakticke forme … v momente kdy si chcete pustit komedii pak staci jen v menu multimedialniho centra klepnout na prislusny zanr, rok … a film ihned bez zonglovani s kotouci spustit.

volitelne lze dvd na disk ukladat v uspornejsim divx formatu a tim jejich celkovy pocet na disku prinejmensim teoreticky i zctyrnasobit.