Arne1

Znáte osobně někoho, komu na problémy s erekcí pomohla afrodisiaka?

Znáte osobně někoho, komu na problémy s erekcí pomohly „babské rady“ jako mandle, celer, čili, a podobně? Nebo komu na tyto problémy opravdu pomohl nějaký ten přípravek „ďábelská erekce“ jak je to neustále v televizních reklamách ?

Nejlepší odpověď
dubraro

Neznám.

Skutečná afrodiziaka, tak jak si je lidé představují, tedy přípravky, které vyvolají neovladatelnou potřebu sexu, neexistují. V podstatě jsou to:

  • jedy, které způsobují svědění genitálií (španělské mušky), nebo
  • obecně povzbuzující prostředky (kokain, ženšen), nebo
  • látky zlepšující prokrvení (sildenafil, yohimbin), nebo
  • neúčinná placeba a podvody (Eractan, Arginmax, čili, celer)

Problémy s erekcí mohou mít dvě kategorie příčin:

  • Somatické, tedy tělesné. Není dostatek krve, kterou by bylo možno do penisu natlačit. Vysoký věk, poruchy krevního oběhu, onemocnění prostaty… Tyto problémy řeší (někdy) léky jako Viagra.
  • Psychické, kdy nervová soustava nedá pokyn „ventilu“, který vpouští krev do penisu. To může mít mnoho příčin, obavy ze selhání, nepřitažlivá partnerka, strach z otěhotnění partnerky atd. atd. Připravenost muže k sexu je velice křehká stavba, kterou je snadné shodit … a ženy to dobře vědí. Je poměrně snadné pouhými hloupými poznámkami vytvořit sebeposilující psychický komplex (tzv. psychickou kastraci), který muže efektivně zbaví schopnosti mít sex.

Snadno se to rozezná. Pokud se někdy dostavuje ranní samovolná erekce nebo pokud je možné dosáhnout erekce masturbací, příčina není tělesná.
Psychický blok řeší změna partnerky nebo i jen návštěva prostitutky. Naštěstí jak je snadné jej vytvořit, je obdobně snadné jej zrušit. Často stačí jedno sezení (no… ležení) s terapeutkou.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Afrodisiakum

Další odpovědi
gecco

Ne…
😉
Ale ani neznám nikoho, kdo má problém s erekcí (nebo to aspoň nevím)…
😉

pepe88

Ted je moderni hitt,,,říká se tomu pervitin a souložíš až do ráná. xD

Mariii

Slyšela jsem, že super pro muže je kotvičník zemní, ten by měl hodně pomoci se správnou činností u mužů tam dole :) No a podle mě je nejdůležitější být v tom vztahu prostě v pohodě. Protože hádky a nesouhra ve vztahu může tohle taky hodně ovlivňovat. A taky je dobré občas nějaký nevšední zážitek. Třeba si zajít společně na masáže nebo zkusit poppers :) Jestli někdo neví, tak se jedná o tohle https://www.e­uforikum.cz/5-poppers-10ml

SuzanKa

Hele, to jsem nezkoumala. Nám pomohly pilulk na podporu erekce. To jste nezkoušeli?

Jiří Bohumil

Dubraro- perfektně zpracováno. Lépe jsem to nenašel ani na odborných stránkách lékařů. A vystihuješ to vše absolutně přesně. A část o psychice a ženách, jak dokáží chlapa, nevhodným přístupem (případně záměrným), sexuálně „odrovnat“ je rovněž perfektní. I závěr, kde uvádíš i možnou terapii je absolutně výstižný a přesný. Takže velké +.