fifik :-D

znáte nekdo tanki online co je lepsi

co je lepsi isida nebo ricochet
Doplňuji:
to jsou tanki s mekym http://zn.tan­kionline.com/bat­tle-en8.html#/bat­tle/ffffffffdad­d02a3

Nejlepší odpověď
Bedy

No a teď vám spadly brady… Ne vážně – na první pohled to opravdu praští do oka to měkké i. To je jako věta. Chlapci šly. Taky na první pohled praští do oka. Ale na ten druhý to může znamenat, že chlapci šly hodinky, protože předtím by byla věta. Holkám ty hodinky nešly.

K dotazu – já bohužel nic takového neznám, nedokážu to posoudit, Flash Player si kvůli tomu do prohlížeče instalovat nebudu.

Další odpovědi
mikee.nikee

Poradil bych ti, ale nedává to smysl.
PS: Co jsou to ty tanki ?

štamgast

Až se naučíš Česky, tak ti možná poradím. Tanki neznám. To je nějaký exotický jméno?