Před několika lety se mi dostala do rukou hra na Pc. Podstatou vždy bylo
dosáhnout nějakého účinku (např. vypuštění kočky z klece,
propíchnutí balónku,…) pomocí různých nástrojů jako dynamit, nůžky,
kladky, lasery, provázky, zvířátka,… Tyto nástroje hráč musel použít
a pak spustil, buď nebylo dosaženo účinku nebo bylo a postupovali jste do
dalšího levelu. Bylo to roztomilé a člověk u toho musel přemýšlet.
Nevíte jak se hra jmenovala?
Doplňuji:
Tak jsem si našla na netu tuhle hru zadarmo ke stažení, ale bohužel mi to
nejde spustit, holt hry z roku 95 asi na windows 7 nepůjdou
:( Nebo něco dělám špatně.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5867 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
existují pokračovatelé z nedávné doby které jsou ve 3D a běží bez problému pod windows 7 … jmenuje se CRAZY MACHINES a existuje už i druhý díl CRAZY MACHINES 2, viz odkaz níže a koupit se dá za nějakých 400 korun ze Steamu
odkaz: http://store.steampowered.com/app/18400/?l=czech
(videa, ukázky, možnost zakoupení)
Zdroj: store.steampowered.com/app/18400/
| 0 Nominace Nahlásit |
The incredible machine a jiné mutace (toons, …), na pár hodin příjemná
logická zábava.
Doplňuji:
EDIT:
Tady je jednička (je potřeba použít DOS enumerator – emulace starého
OS, je ke stáhnutí na stejné stránce jako hra, jen se spustí dřív než
hra):
http://www.bestoldgames.net/eng/old-games/the-incredible-machine.php
a tady dvojka:
http://www.squakenet.com/computer_games/747/The-Incredible-Machine-2/download.html
a tady dokonce trojka:
http://www.dosgamesonline.com/index/game/615/The_Incredible_Machine_3.0.html
Upravil/a: sobol
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |