Znáte nějaký program, do kterého bych vložil video pak titulky a uložil to??

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Windows Movie Maker

Další odpovědi
marzak

Myslíte vložení titulků přímo do filmu?

anonym

Ano, vpálit titulky přímo do obrazu umí program AviDemux …

http://www.slu­necnice.cz/sw/a­videmux/

postup:
V AviDemux otevrit video soubor, nastavit vystupni format (XviD patrně) a pak klepnout na [Filters], přidat filtr Subtitles->Subtitler zde zvolit SRT/SUB soubor, potvrdit OK, a cele video nakonec i s vpálenými titulky uložit

Samozrejme tento pozadavek nenaznačuje zrovna idealni zpusob prace s titulky, daleko lepsi je prilozit srt/sub titulky k videu a nechat je do obrazu interpretovat samotnym prehravacem aniz by se to videa samotneho jakkoliv dotklo