annas

Znáte hádanky?

Pro nedělní odpoledne. Uhodnete?

  1. Přes den to štěká, v noci to plave.
  2. Jak vypadá ruský hamburger?
  3. Kdo dokázal vyvraždit čtvrtinu lidstva?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Tu první hádanku jsme dostal od kolegy i s obrázkem jako vtip :) – odpověď zní „Tchýnina zubní protéza.“

2. jsem vygooglil takto : Jak vypadá ruský hamburger? → Dva listky na chleba a mezi nima lístek na maso.

3.V tomto znění mě napadá jenom AIDS-HIV
Ale pokud by zadání stálo :
„Kdo dokázal jednou ranou vyvraždit čtvrtinu lidstva?“ odpověď by zněla :
„Kain, který zabil Abela. Na světe pak zůstal jen on, Adam a Eva.“

Další odpovědi
anonym

2znam jen somalske kure-vrana,3nemci

annas

Zapomněla jsem poznamenat, že odpověď Post…je správná.