lusy116

Znamená to něco, nebo ne, když mi kluk znenadání pomůže?

Ahoj. Mám ráda jednoho kluka, kterej se mnou chodí na kroužek. Kam chodím i já + kámoška. No a my jsme dneska byli na VV. A ta kámoška má divný řeči, jakože mě jeden kluk miluje a ona mi řekla nahlas, že se jednomu klukovi líbím, já vím, o koho jde, ale není to pravda. Ten kluk, kterej se mně líbil, seděl u stejného stolu a on hned> „Kdo to je?“ jako komu se líbím. A kámoška řekla: „Neřeš, není tvoje věc.“ No a tak šel radši na záchod. No a když jsme končili na výtvarce, tak jsme šli umýt takovou plochu na barvy a on za mnou přišel a pomohl mi to umýt. Já sem se divila, protože mně nikdy nepomáhal a nikdy se nebavil. Myslíte, že tím chtěl něco říct?

Odpovědi
Drap

Ano, chtěl. Líbíš se mu.

satoo

Take si to myslim, ze ti tim chtel neco rict.

mosoj

Ano. Je ohleduplný , nebo tím něco sleduje. A co dál ? Nevidím žádný přínos v této otázce.

lusy116

drap myslíš ?

Anikitos

Já si to taky myslím…