postcd

Značka „Cyklisto, sesedni z kola“. Co když nesesednu?

jak moc velký hřích to je?
http://www.vi­talia.cz/clan­ky/cyklisto-sesedni-z-kola-nebo-bude-pokuta/

Nejlepší odpověď
ten který je

Co když nesesedneš?Můžeš způsobit zranění sobě nebo ostatním.Taková dopravní značka je před pražským Vyšehradským tunelem a já raději z toho kola vždy sesednu.Je to takový nebezpečný úsek,kdy nevidíte kdo se na vás vyřítí v protisměru.
http://www.pra­ha.eu/jnp/cz/do­prava/cyklistic­ka/aktuality/vy­sehradskym_tu­nelem_bezpecne­ji.html

Další odpovědi
Lamalam

Jak velký to je hřích posoudí policie, pokud se při tom necháš přistihnout. Jedná se o dopravní přestupek jako každý jiný. Nerespektování dopravní značky C14a se obvykle se řeší blokovou pokutou ve výši dle uvážení policisty.

anonym

tuhle značku jsem snad nikdy neviděl. je zakončena značkou nasedni na kolo, nebo končí na první křižovatce ? 😁

anonym

Doživotí v pekelném žaláři.

sesednizkola

Jedna takova je pobliz letni hospody u Berounky jak se jede z Cernosic do Radotina tak tam vzdycky sesednu na tri ctyri kousky kdyz jedu z Karlstejna.

lexx

tak Tě nasnímají kamerou, seberou kolo a napaří 50 hodin veřejně prospěšných prací, fotka v obecních novinách v rubrice „černé ovce“ s přístušným komentářem

cukrar

Hřích to není, ale přestupek dle zákona ano..
Klidně až sankce 2000Kč na místě nebo i vyšší ve správním řešení..

ten který je

Na co se vlastně ptáš když sis dodatečně odpověděl sám vložením odkazu?

honza19hk

vyšehradskym tunelem je lepší jet po kolejích.

ten který je

Souhlas.:-)