Aquamen

Které změny v legislativě pro sázení na sport platí od 1. 1. 2018?

Asi před týdnem jsem si chtěl vsadit na pár zápasu na fotbal, a paní u překážky mi řekla, že to nejde od 1. 1. 2018. Že musím mít nějakou kartičku a podle toho sázet, takže jsem zklamaný odešel…
Byla to CHANCE.

Jak to je doopravdy??

Odpovědi
annas

Pravidla vstoupila v platnost od 1. ledna 2017 a postupně vstupují v platnost.

Poslední aktualizce článku 16. 1. 2018, 10:55

Pročtěte si v odkazu. Poznáte, co se změnilo, – vlevo ve sloupci jsou konkrétní informace na sázení.

https://www.chan­ce.cz/napoveda/ka­tegorie/601-regulace-sazeni-2017