Vojta24

Zlatí, stříbrní a bronzoví, přidali byste se k této společné žádosti ?

Pojďme to zkusit cestou společné výzvy:

Pošleme společně tento email adminovi?

"
My, v této chvíli ještě uživatelé serveru odpovědi.cz, Vás s politováním žádáme o zrušení svých účtů na vašem serveru.
UživatelX, HrdinaY, OdvážnýX, Alien, Annas, G0, JohannesK 😉 – to asi mířím moc vysoko, ale kdo ví.

Tuto konkrétní žádost podávám jménem svým, tedy UživatelX (v této větě by každý uvedl ten svůj nick. Aby to skutečně šlo ode všech v podobném znění) a přitom od každého zvlášť.

K této žádosti přistupujeme s ohledem na neúnosný stav trvající už řadu let, jehož řešení bohužel zůstává mimo pozornost a zájem provozovatele serveru. Anonymní a mnohdy neoddůvodněná cenzura na tomto serveru nám už přerůstá přes hlavu a přestáváme být ochotni tuto praktiku jako uživatelé cenící si v běžném offline životě názorové plurality nadále tolerovat. Nechceme se zastávat těch, kteří svými přízpěvky jednoznačně porušují kodex uživatele, ale zmíněná cenzura se dávno už neomezuje jen na tyto případy.

Zrušení mého účtu proveďte prosím bezodkladně, ..pokud náhodou tedy nemáte v plánu v nejbližších dnech tento stav napravit a server programově upravit tak, aby názorová pluralita nebyla tak výrazně potlačována, pak to bezokladně být nemusí. Není nadále možné a akceptovatelné, aby pravomoc cenzora měl i nadále každý uživatel, který dosáhne určitého bodového stavu bez ohledu na to, že své pravomoci pravidělně zneužívá. Uživatelé, kteří skrýváním pouze třídí názory na ty, se kterými souhlasí a nesouhlasí nemají mít takovou pravomocí disponovat. Musí existovat kontola, kterou provede třeba jiný zlatý uživatel nebo sám admin. Pokud však skutečně systémová a pravidelná kontrola zneužívání ze strany cenzorů existovat nebude (a tím rozhodně nemám namysli stávající možnost stěžovat si emailem, na kterém nikdo nereaguje), pak jednoduše nebudou existovat ani naše účty, na tomto serveru.

Vaši Avengers 😁 … ehm, jsem se nechal unést.

"

Odpovědi
anonym

něco jiného

Snaha se cení. Beztak vlna deaktivací je v proudu, i já se připojuji, jen standardní formou.