Avatar uživatele
anonym

Zkušenosti s kvalitou Digi TV.

Ahoj, mám UPC Direct ze satelitu a oproti Digi TV jsou dost drazí. Nezhorší se mně kvalita, pokud přejdu na Digi TV?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5319 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dandi

Kvalita Digi je horší. Poznáte to však pouze máte-li televizi větší jak asi 70cm. Taky jsme měli Direct a známí mšli Digi a kvalita je opravdu jiná. Pokud máte tu možnost, tak si spíše pořiďte klasickou kabelovku, nebo se podívejte i po jiném poskytovateli. Pokud ale chcete všechny kanály v češtině, tak doporučuji spíše zůstat u UPC.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
blesk26

Digi TV máme, kvalita určitě není taková jako od UPC (nevysílá se v HD), ale vzhledem k tomu, že máme klasickou CRT televizi, tak to není žádný problém. Pokud máte velkou LCD nebo Plazmovou televizi, pak přechod nedoporučuji. Digi také neposkytuje doprovodné informace k pořadům.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alenka901

S DIGI 100 % spokojenost a když u toho ještě mám DVB-T tak je to super kombinace

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lencis

Souhlasím že digiTV je v porovnání s UPC určitě krok k horšímu.

Jen doplním že možností je na trhu daleko více, zkuste se např. poohlédnout po nabídce společností CSLink nebo SKYLink. Základních cca 17 programů v ČJ je zde zdarma s tím že další balíčky včetně programů v HDTV můžete přikupovat. Kvalita je velmi dobrá.

Více informací např. na odkaze:

Zdroj: http://www.sa­telitni-komplety-shop.cz/featu­red_products.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

já mám prfektní signál,takže bych se toho nebála a u úspory 50 % bych klidně i přimhouřila oči

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV