L.Knize

Zkušenosti s elektrickým odvlhčovačem a čističkou vzduchu.

Chtěl bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s elektrickým odvlhčovačem vzduchu a s čističkou vzduchu. Zajímají mě informace, jako lhůta výměny filtrů, spotřeba, poměr cena kvalita, možnosti použití, schopnost čištění třeba plísní a ničení zápachu,s ioni­zátorem, nebo bez a další vaše zkušenosti.Dí­ky moc.

Nejlepší odpověď
briketka10

MÁM V KOUPELNĚ ELEKRICKÝ ODVĚTRÁVAČ VÝBORNÝ – NECHÁVÁM OTEVŘENÉ DVEŘE..SESTRA SI KOUPILA V OBI ODSTRAŇOVAČE PLÍSNĚ UMÍSTILA JE DO 3 MÍSTNOSTÍ A NEPOMOHLO TO,TROCHU SE NASÁKLY TY FILTRY A AKORÁT TO SMRDÍ..NEJLEPŠÍ JE VĚTRAT,ZBAVIT SE PŘEBYTEČNÝCH KVĚTIN,NETĚSNIT MOC OKNA DVEŘE A STAČÍ TO – PROSTĚ V ZIMĚ TO PŘEŽIJTE.(ČISTIČKA JE DRAHÁ A ELEKTŘINA PODRAŽÍ)