Ludenka

Zkušenosti s e-shopem AlenkaObchod?

Máte prosím zkušenosti s alenkaobchod. cz? Mají tam moc pěkné hračky, které bych chtěla koupit, jen bych chtěla slyšet recenze :)

Odpovědi
Kankys

http://obchody­.cenovyradce.cz/267-alenkaobchod--recenze.html
něco malinko.

Staaafu

To je zajímavé, já s nimi mám docela dobrou zkušenost :-O objednávám od nich pravidelně krmivo pro psa a není žádný problém :-O

Renatka2

Já tam jednou objednala stavebnici pro kluka a taky nebyl problém :P

ZoneVerita

Taky mám moc dobrou zkušenost, samozřejmě někdy může dojít ke komplikacím,což je nutno brát v potaz, všichni jsou jen lidi, ale já tam objednávala už několikrát a několik různých věcí a nijak zvlášť komplikované to rozhodně nebylo :)

Fantassia

Jak to funguje? To přece když už jednou postavíš, tak s tím nic víc nenaděláš, ne? To je trochu drahá sranda na jedno použití :-/

Klariska15

Já tuhle stavebnici plánuji koupit pod stromeček…. Taky už jsem na ni narazila na více stránkách a připadá mi opravdu dobrá, taková trošku náročnější na zručnost, přesně co my potřebujeme…

Renatka2

No né, ty to postavíš a pak až to budeš chtít rozložit, tak to necháš ponořené ve vodě a ono se to bahýnko rozpustí :) pak už stačí namíchat další asfalt a můžete stavět nanovo :)

Fantassia

Ahaaaaa, vidíš, to mě nenapadlo :D jsem si to taky blbá mohla vygooglit sama :D

Fantassia

Renatko2, prosímtě, ty jsi objednávala tu Teifoc stavebnici http://www.alen­kaobchod.cz/ka­tegorie/teifoc-stavebnice/ ?

Renatka2

Ano, přesně tu, pročpak?