izie999

Zjistila jsem že mám spálenou flashku (ne nespadla mi do ohně). Lze ji ještě opravit nebo je už nenávratně zničená?

Nejlepší odpověď
Johny_r

Pokud je skutečně spálená, tak ji neopravíš. Flashky jsou dneska spotřebák. Vyhodit a koupit novou. Předpokládám, že jsi měla zazálohováno. Pokud ne a ještě není úplně defin, tak by se případně dalo uvažovat o záchraně dat. Nicméně flashku, která už jednou přestala nějakým zásadnějším způsobem fungovat bych už dál určitě nepoužíval. Při dnešních cenách je to jen zbytečné riziko.

Další odpovědi
arygnoc

Johny_r má iste pravdu.
Zabudol na prevenciu . proti spáleniu oimáha ochranný olej s faktorom 25 a viac.

Zvedavosť: „spálená fleška“ počujem prvý raz (ako viete, že je „spálená“, ako sa to prejavuje?). Čo ste s ňou robili?