Rokio

Zemřela Blanka Bohdanová. Je vám jí líto?

Byla to herečka a malířka. Její smrtí se svět stal zas o něco temnější. Je vám po ní smutno?

Nejlepší odpověď
orwell

Její obrazy jsem neviděl, jako herečka byla dobrá. Podle mého názoru byla taková trochu zvláštní, cítil jsem z ní určitou panovačnost, nebo jak bych to nazval… Líto mi je každého dobrého člověka, který opustí tento svět. Myslím si, že ona si úctu zaslouží.

Další odpovědi
marci1

Nezapomenutelná byla ve filmu „Někdo to rád horké“, kde dabovala Marylin Monroe. ☹
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E1vjDjWgjes

Kelt

Hlavně si ji pamatuji z role chůvy ve filmu Jak si zasloužit princeznu. Výkon na Oscara. Bohužel, nikdo nemá zpáteční lístek.

paul1

Je, byla to dobrá herečka.

JežíšKristus

Není

Rocker

Každého člověka je škoda.

GM

Musíme tam všichni…

quentos

„Líto“? V 91 letech už se „tam“ člověk obvykle těší.

Jofko8

Jakože smrt každého člověka je smutná, ale že bych nyní kvůli tomu nespavý, tak to asi ne.