Bodie Doylle

Zdravím. Nemáte někdo informaci, zda existuje česká firma vyrábějící geodetické kopule k bydlení? Díky.

Odpovědi
aliendrone

Počítám, že specializovaná firma u nás neexistuje, tohle si moc lidí jako bydlení nepořizuje (nedostatek zakázek). Přirozeně dle projektu ti nemálo stavebních firem je schopno provést takovou montáž (díly se vyrobí na zakázku), což takovou záležitost ZNAČNĚ prodražuje. :)

Ametyst

Je to krása, viděla jsem Eden Project v Cornwallu. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7DExpaj7ZRY