Karel.S

Zdravíčko, od koho je dobré nechat si zapojit plynový sporák ?

Nejlepší odpověď
jáára

Svépomocí. o jiné možnosti bych neuvažoval. záležitost dvou minut

Další odpovědi
arygnoc

skúste inštalatéra (plynoinštalatéra).

;-Q
Doplňuji:
rozhodne zveriť odborníkovi.
s plynom nie je sranda, nejaké zlaté české kutilské ručičky by som nechal odpočívať.

;-Q

tony2412

já jsem si to udělal sám,hadici prodávají a těsnění taky (teflonové) už to je asi 6 let,ona i ta hadice by se měla měnit po určité době,ale kdo to dělá?

Funna

průměrně schopný kutil to zvládne sám(stejně jako já)…ovšem pokud dojde k nějakému průšvihu a nemusí to být spůsobené ani plynem, tak pojišťovna může vyžadovat „papír“ od odborného zapojení sporáku…takže pokud to chceš mít s lejstrem, stačí oslovit jakýkoliv plynoservis ve tvém okolí…

cukrar

Od šikovného člověka.
Bez problémů.
Ani od pojištovny.

terry

Od plynaře?
Často vidím na autech reklamu – voda-plyn-topení, tak asi bych zavolala někomu takovému.

LysoňXXX

Od malířů.. Popř. řezníka nebo prodavačky.

Děda Louda

Nejlépe by to zvládl vyučený cukrář nebo lovkyně perel.

Karel.S

No vidím, že je tu hodně kutilů, kteří si to umí zapojit :). Bohužel já tak schopný nejsem, takže to nechám asi na někom, kdo tomu rozumí nebo zkusím nějakou firmu. Máte někdo zkušenosti s nějakou ?