Avatar uživatele
Kepler

Zažili jste někdy, že jste se museli obejít bez automatické pračky? Jak jste to řešili?

Omlouvám se za hodně černý humor, ale prý je dobré mít doma epileptika. Rychle k němu hodit do vany špinavý prádlo a mýdlo s jelenem…
Zdroj: https://www.po­radte.cz/volna-diskuze/31218-znate-vtipy.html#29

https://www.fre­epik.com/free-photo/portrait-beautiful-young-asian-woman-relax-leisure-bathtub_9289540­.htm#page=2&qu­ery=foam&posi­tion=16

Zajímavá 0 před 1129 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Vědro, valcha, umyvadlo. Případně veřejná prádelna, ale ty jsou teď zavřeny.

Na cestách po dálném východě jsem s oblibou využíval službu vyprání i vyžehlí za pár korun do druhého dne. Myslím, že i přes zákazy něco podobného funguje i v ČR, špinavé prádlo vyzvednou a čisté dovezou, akorát to teda o něco stojí..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Ruční přepírání není žádný problém. Pár kusů oblečení, kterých si vážím, nikdy nedávám do automatky. Mám hodně věcí, takže často prát nemusím. To byla také výhoda balit na dlouhé cesty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nassin

Určitě jsem takovou situaci zažil a řešilo se to tak, že matka to vyprala v Romovce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Větší část roku, když nejsem doma, tak peru v ruce. K tomu epileptikovi mě tu onehdá smazali vtip, jak jakýsi žokej jako jediný se dokázal udržet na divokém koni. Ptali se ho, jak to dokázal, on že prý má trénink z … řekněme že z domova – aby mě to zas nesmazali. (I když nechápu, sexuální témata se tu normálně probírají.)
Co je totální autodestrukce? Když malomocný dostane epileptický záchvat.

Upravil/a: EKSOT123

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Řešil jsem to vypráním prádla ve veřejné prádelně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Buď v ruce (umyvadlo, kbelík, vana podle množství a možností) nebo jsem nějaký čas měl přístup k takové ruční plastové (naplnil se „soudek“, zavřel se, ručně se s tím točilo). Lze použít běžný prášek nebo mýdlo. Nesmí se zapomenout na důkladné pláchnutí… My atopici víme své…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Zažíval jsem to celé dětství a mládí. Pralo se v neautomatické pračce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
moníčeččík

Nám jse to stalo před vánoci. Museli jsme týden máchat prádlo v lavoru

před 1129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

Určitě jsem takovou situaci zažil a řešilo se to tak, že matka to vyprala v Romovce.

před 1129 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek