Zavírá andulka (pták) oči když spí?

Nejlepší odpověď
rtepp

Zavírá.

Další odpovědi
hanulka11

naše vždy seděla na jedné noze a hlavičku měla zabořenou do peří na zádech a jakoby si "štiřikala "očička měla zamhouřená

roxy52

Tedˇ by mě teda zajímalo,kdo spí s otevřenýma očima......?????

ReHu

Andulka nevím, ale velcí papoušci oči při spánku zavírají jen chvilkama.

kamila44444

Ano. Přeci nemají srostlé víčka a mrkají, takže při spaní mají zavřené oči.

Pudlík

Ano, jistě jinak by jí vyschli oči. Některá zvířata nechávají otevřené jedno oko v případě, že se cítí ohrožena.