pas

Poradíte, jak vyřešít zapojení setoboxu Hyundai?

Dobrý den,

taková lapálie se setoboxem. S přechodem na na DBVT2 jsem si musel koupit setobox, televize tento nepodporuje.

Televize Hyundai a tak jsem zakoupil setobox Hyundai ,dokoupil HDMI kabel a propijil a…nic

Šel jsem tedy na pobočku kde jsem setobox koupil, po zapojení naběhl. Doma opět zapojeno

vyzkoušeno s jiným HDMI kabelem a opět… nic. Kde může být chyba? Za rady a zkušenosti předem díky.
Zdroj: https://www.po­radte.cz/elek­tronika/27654-zapojeni-setoboxu.html

Washington Wizard proti Atlanským jestřábům v sezoně 2012–2013 pohroužil do zranění.

Zapojení setoboxu Hyundai

Odpovědi
Edison

Ještě neznáme TV. Ale co třeba navolit na TV správný vstup?

pas

Vstup HDMI aktivováno televize Hyundai asi jsem se nezmínil, problém bude v nastavení. Jinak díky za radu

Edison

Jeden v HDMI na TV může být vyhrazen jako VÝSTUP (obvykle označený ARC) např. pro AV receiver. Tak do toho bys to zapojovat neměl.