Chase

Co vše potřebuji k založení eshopu?

Zdravím. Chtěl bych si založit eshop na systému Prestashop. Co vše potřebuji k provozování eshopu? Živnost a registrace na ÚOOÚ je jasná. Předpokladám taky nějaké smlouvy s dopravci. Je ještě něco? Případně používáte někdo Prestashop? Doporučíte užitečné moduly nebo tipy v nastavení? Jakou používáte platební bránu? Díky

Odpovědi
Tw!st

Je to mnohem komplikovanější než si myslíš. Když nezmiňuju živnost, tak potřebuješ programátora, grafika, webhosting, doménu, zboží a jeho logistiku, skladování, přepravu, balení, potřebuješ mít dobře propracovaný business plán, vést dobře účetnictvní, také dobrý nápad, průzkum trhu, a na co já kladu největší důraz tak propagace… i ten průzkum trhu je dost důležitý, když jsem začínal podnikat tak první eshop měl celkem malý úspěch, neměl jsem totiž zkušenosti, druhý eshop, jsem myslel že bude lepší ale neměl úspěch vůbec žádný, proto je opravdu průzkum trhu a propagace opravdu důležitá.

Drap

Oficiálně nepotřebuješ už nic jiného. Dále už záleží jen na tobě co,a jakým způsobem chceš prodávat. Zvláště pokud jde o větší věci bude dobrá smlouva s nějakým přepravcem. Jinak lze zasílat i poštou. Pokud budeš potřebovat zaměstnance, nasmlouvat si spolehlivé lidi.

MacinaN

Ahoj. Já eshop na prestashopu mám a myslím si, že to je určitě dobrá volba. Jen založit ho tak, aby všechno fungovalo není zrovna nejjednodušší úkol. Přesně proto jsem si raději vše nechala udělat od profesionálů z https://www.1pres­ta.cz/ Díky tomu jsem se prakticky nemusela o nic starat a jen jsem dostala už hotový eshop, který byl přesně podle mých představ.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.