Shizuka

Neznáte zahraniční online obchody (podporujicí ČR)?

Ahoj potřebovala bych poradit všechny zahraniční i čr obchody podporujicí ČR…sháním totiž tenhle tablet Yiynova MSP19U na Ebay není a na Amazonu mi to ukazuje že to neposílá do čr -.-

Nejlepší odpověď
setapouch

Obávám se, že žádný obchod, ať už finančně, personálně nebo jiným způsobem ČR (ani jiný stát, možná tak ještě morálně Tibet) nepodporuje. Jsou společnosti vlastněné státem, ale že by přímo nějaký obchod nějaký konkrétní stát podporoval…

Další odpovědi
McArthur

Existuje služba Shipito a některé další, které to koupí na Amazonu za Vás a následně to pošlou do ČR.