Avatar uživatele
EliškaG

zaheslování složky

Dá se nějak jednoduše zaheslovat složka. Tak aby když na nu kliknu abych ji otevřela tak před otevžením aby to po mě požadovalo heslo. To když si takovou složku potom přetáhnu na flash disk tak aby to zůstalo zaheslované a nepovolaný ji neotevřel. Dík
Doplňuji:
Rozumím.li tomu dobře tak kalsické zaheslování nelze provést?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pájo před 4175 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud potřebujete vyloženě manipulovat s danou složku, tak všude píší že nejlepší a ověřený způsob je zabalit buď do *.zip nebo *.rar kde si nastavíte heslo, a nebo danou složku skrýt (Vlastnosti → [Atributy] Skrytý)
Doplňuji:
V systému přímo není žádný program který by to podporoval.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Conchus

Zaheslovat složku není běžné. Mám dlouholeté dobré zkušenosti se zaheslováním souborů uvnitř složky. To lze pak libovolně kopírovat a mít různá hesla pro jednotlivé soubory.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Myslíš něco jako tohle? > http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/prace_se_sou­bory/souborove_ma­nazery/folder­defence-free/

Nebo pak taky můžeš zabalit složku do raru či zipu a tam to funguje přesně jak říkáš. Klikneš na soubor a požádá tě to o heslo, když ho zadáš blbě, soubor (složka) se nerozbalí. Nevýhodou je už delší dohu existujou nástroje který si (pokud zadáš příliš jednoduchý heslo) s tímhle uměj poradit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mariohlas

Jednoznačně DOPORUČUJI free program SecretFolder. Pro někoho může být potíž v tom, že je jen EN (kromě maďarštiny, …), ale ovládání je prajednoduché, lze si osvojit. Zkoušel jsem několik free, když skončily havárií, hledal jsem další ; tento se mně nepodařilo zbortit. Provozuji jej už na Win7 (>2 roky) a Win8.1 (>rok) bez problémů.
http://www.sof­tpedia.com/

před 3142 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek