Justin1

Žádný zákon nereguluje reklamy, kde prodejce zatajuje svou identitu a značku produktu?

Často vidím v tisku reklamu, kde prodejce inzeruje nějaký nijak unikátně neidentifikovaný a nepojmenovaný výrobek, neuvádí svou identitu a jako kontakt zveřejňuje jenom pokaždé jiné telefonní číslo, takže ten, kdo má zájem, je v nevýhodě, že mu nezbývá než zavolat a přitom nevědět nic o tom, s kým bude po telefonu uzavírat smlouvu, a nemůže si na něj zjistit recenze, ale noviny zřejmě nemají ze zákona nebo alespoň z etického kodexu vyplývající problém takové netransparentní reklamy otiskovat.

Odpovědi
elkon

Nikdo tě nenutí na pochybné reklamy reagovat.