anti-talent

Zadní bubnové brzdy – jeden buden je horký, druhý teplý.

Ptám se proto, že auto bylo v servisu a měnily se oba dva bubny, obložení, oba lanovody ruční brzdy a na jedné straně i veškeré pružiny a pružinky, protože už prý byly špatné. Nicméně teď po opravě je jedna strana po jízdě teplá, kde udržím v pohodě celou dlaň a druhá strana rozpálená, kde se bubnu nedotknete, ale cítit spálené obložení není.
Může to být jen tím, že na jedné straně jsou pružiny měněné a na druhé ne?

Odpovědi
BurTon

Problém bude v lanovodech (ikdyž jsou měněné). Na té jedné straně máš přitaženou brzdu, tudíž je buben rozpálený.

mojitek

taky si myslím,že se vykašlali v servisu na lanovody.Oba dva musí být seštelovaný nastejno.Zajed tam a řekni jim problém.Tohle musí opravit bez čekání-a hlavně zadarmo(za to už jsi jednou platil)

ladaadal

Pružiny s tím nemají nic společného. Buď se nevyměnily lanovody a jeden drhne, nebo špatně doseřídili pakny – dávají se do mírného přibržďování, aby se zajeli do průměru bubnu, ale když se to přežene, moc se zahřívají. V každém případě je to na reklamaci.