autacek

Za kolik se u Vás prodává takové jídlo? A vypadá stejně jak na obrázku?

Nejlepší odpověď
Muffz

V Ostravě takhle losos vyjde něco kolem 200 – 250,–. S tím rozdílem, že se nepodává se zeleninou, která vypadá jako rozmrazená směs, ale s orestovanými, dobře dochucenými fazolkami. A s větší porcí brambor.

Další odpovědi
aliendrone

Nevím, podnikům kde podávají TOHLE se obloukem vyhýbám. Souhlasím s Muffzem – JE to mražená zeleninová směs – přímo ukázkový obrázek. BRRRRRR! ☺☺☺

Jiří Bohumil

Kolik v restauraci to nevím, nemám na to a považuji to za zbytečné, abych si dával lososa a zejména ne v restauraci. Šacuju to tak kolem 300,– Kč.
Ale jinak nechápu averzi některých vůči zmrazené zelenině. Pokud se umí dobře upravit, pak je chutná a dobrá a zejména v zimě, kdy čerstvé tolik není. A pokud se nedělá ve větším množství, je to praktické, protože většinou není možno kupovat po pár dekách různé zeleniny, aby byla vytvořena vhodná směs.