sisinec123

Za kolik bych musela mít počítač, abych na něm rozjela Assassin's cre­ed UNITY?

Dobrý den, budu si nechávat skládat herní počítač u jednoho chlapíka :D a zajímalo by mě, za kolik bych ho asi musela mít, kdybych na něm chtěla rozjet UNITY na maximum? A nebo i jiné hry (třeba ty, co mají velké požadavky). Myslíte, že bych to rozjela na skládaném herním počítači za 15 000,–? Teď beru jenom počítač, obrazovku, myš a jiné příslušenství nepočítám. ;) Budu ráda za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle mne není rozhodující cena,
ale hardware.

Další odpovědi
leporela22

Například tento má dobré parametry http://www.gi­gacomputer.cz/zbo­zi/680987-hp-pavilion-p6-2465ez.html obzvlášt RAM 12 gb a čtyřjádrový processor s frekvencí 3.4 Ghz je docela výkoný a že processor cache 8MB je docela dost dobré tam by se assasin rozjen na full screen. Pokud jsem neodpověděl přesně tak rád doplním .