Avatar uživatele
salsa verde

Za každým víčkem či na obalu čehokoliv na vás cinkají klíčky od nového auta,ale existují výherci?

Kontroluje někdo jestli ceny opravdu existují, jestli proběhne losování a ceny se rozdělí mezi výherce? Znáte osobně někoho kdo něco vyhrál?
Doplňuji:
účastníte se sami takových soutěží?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Gwen před 4961 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Vždy niekto vyhrá. Prinajmenšom predajca, zvyšuje sa mu obrat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

Znám paní, která asi před 4 roky skutečně vyhrála Felicii za zaslání SMS s kódem účtenky, potom musela rok jezdit s reklamou prodejce, už se mi nevybavuje kterého.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gwen

Většina výherců nových aut je vybraná předem … víte vy, kolik mají ti šéfové firem příbuzných?
Ale někdy to vyjde. Moje bývalá spolužačka byla se synem 14 dní na Tahiti. Normálně šla uvařit pudink a kouká, že na pytlíku je napsáno, že je slosovatelný a hlavní cenou je zájezd na Tahiti. Tak poslala pytlík výrobci a vyhrála dvě poukázky all inclusive na Tahiti – stálo ji to tenkrát 80 haléřů. Od té doby pudinkové prášky podražily, ale pořád ještě by to za to stálo, což?

Ještě dodám osobní zkušenost: Když se tu uváděla RAMA, rodná to sestra margarínu, měli soutěžící dát do obálky tři víčka od kelímku a lístek s adresou. A šup s tím na poštu. Tenkrát to zařizovala pošta blízko nás. Ptala jsem se tam své známé, jak moc lidí soutěží. Její odpověď mi vyrazila dech. Řekla, že lidé toho naposílali takové hromady, že to museli mít v kanceláři na zemi, a že si pro to z Ramy nikdo nepřijel, vítězové byli vyhlášeni a na poště to pořád překáželo. Tak vyzvali Ramu, aby si to vyzvedla – a Rama poslala náklaďák, řidič se závozníkem ty obálky naložili a odvezli to všechno rovnou na skládku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Neúčastním a neznám nikoho takového.
Je to tak malá šance, že kvůli tomu nekupuju nic, co bych jinak nekoupila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

O tom si myslím že výherci na obrázcích – maminka se zástěrou u nového auta, dědeček s nádobím jsou spíš herci než výherci. A účast v soutěžích je něčím zaplacena, souhlasem s nakládáním osobních údajů.

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/102­74/nadap182310754­160237.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek