Peter Kus

Za jak dlouho mi přijede zámečník otevřít zabouchnuté dveře od auta?

Nejlepší odpověď
setapouch

Jak ktery, jak kde. Opravdu myslis, ze ti to tu nekdo rekne presneji nez on?

Další odpovědi
střevo

Za chvilku, eště počkej
A nechceš eště vybílit byt?

mojitek

..jen doplňím- zámečník který přijede na objednávku kvůli zabouchnutým dveřím u auta vyjde rozhodně dráž než kdybys rozbil malé okýnko a ty dveře sis otevřel sám…

Polaskova44

U auta se mi teda ještě naštěstí nikdy nestalo, že bych si zabouchla klíče. Stalo se mi to ale cca před rokem u našeho domu a to byla dost nepříjemná situace. Ihned jsem volala toto zámečnictví Pelhřimov – https://www.ko­vovyroba-zabrana.cz/za­mecnictvi/ a pán mi přijel otevřít cca do hodiny. Myslím si, že to je u zámečníků takový standard. No každopádně nebýt jeho, tak kdo ví jak dlouho bych mrzla venku. :)

lindicka4478

To nejlepší zámečnictví, které se dá u nás v Mladé Boleslavi najít dokáže vykonat práci do jedné hodiny, pokud teda zrovna není pán někde na výjezdu. Ale není to pravidlem. Si představte, že bude zámečník muset vstávat kvůli vám v sobotu ve 4 ráno, když se opilí budete vracet z mejdanu. To bych se vám na to i být pánem z https://zamecnik-mladaboleslav.cz vykašlala.

devitkac

To samozřejmě záleží na tom jakého zámečníka zavoláte. Já se například zrovna pár měsíců zpět dostal do úplně stejné situace, tak jsem zavolal tomuto zámečníkovi https://prazsky­zamecnik.cz/ a ten přijel do 20 minut a auto měl otevřené zhruba během dvou minut.