Avatar uživatele
anonym

Za 4 měsíce mi bude 15 a chovám se jako dítě, co si o tom myslíte? ,,Změním se"? Vadí to něčemu?

Nikdy jsem nezkoušela kouřit ani pít alkohol nic..... Ani sem nikdy neměla kluka a ani zatím nechci. Dodneška jsem ani nevěděla co je to ,,hulení" myslela jsem si že je to kouření. Dívám se na pohádky. Hraju si občas s barbinama. Nedívám se na horory. Kamarádka si o mě asi myslí, že sem zaostalá. :(
jsem? Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3438 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Hani,jsi asi vyjímečná,ale to je jen dobré k tvému plus.
Nikam nechvátej,kort s kouřením,hulením a alkoholem,to mi věř.
Kluk se najde určitě časem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Kamarádka je hloupá. Nikam a s ničím nespěchej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Banán88

… absolutne neskodne a ty si z toho ani v nejmensim nedelej hlavu, ceho se v detstvi vzdas, to uz nikdy nikde nenazenes, chovej se tak, jak si myslis, ze je pro tebe nejprirozenejsi a uzivej si to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Mnozí se jako děti (někdy) chováme doživotně…
;-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Uf, chtělo to dost googlení, ale našla jsem nějaký článek o pubertě 🙂 tady:
http://www.spek­trumzdravi.cz/pu­berta-obdobi-zmen-i-zkouska-trpelivosti-rodicu

Tahle věta mi přijde důležítá- Cílem procesu separace je fyzické i psychické osamostatnění dítěte. Rebelie a odmítání je výrazem touhy po nalezení vlastního já, vlastní identity nezávislé na vůli rodičů.

Pak mě zaujalo toto
Dítě nebo i pubescent, které se setká při svém sebeprosazení se s nevolí rodičů, může na své přirozené potřeby rezignovat. Přijme řešení, které je mu nabídnuto a dál zůstává malé a závislé, protože právě tak ho mají rodiče nejraději. Za cenu popření svých přirozených potřeb po sebe prosazení se může dál raději chovat podle představ rodičů. Rodiče jsou tak spokojení a dítě rovněž, avšak pokrok v procesu separace se tím zastavuje.
Můžeš si to přečíst celé v odkazu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Musíš s tím bojovat, já se musel bárbíny vzdát, neunesl jsem ten tlak, že se mi chlapi v práci smáli, když jsem jí česal vlasy do drdolu, jelikož v práci máme jasně stanovené směrnice které nám striktně zakazují nechat vlasy jen tak volně a mávat s nima kolem sebe v prostoru. Jsem slabý a do konce života tohoto mého rozhodnutí budu litovat.
Doplňuji:
Jseš hodná holka, „slušné děvče“ jak by řeklo mé za rakousko-uherské já (období před reinkarnací z člověka do morčete a následné znovureinkarnaci z morčete opět do člověka ještě téhož roku, kdy se mi zanítila pacička a zheblo jsem na gangrénu). A pokud ti kamarádka říká takové věci tak je to přinejmenším zvláštní, kamarádi se totiž většinou neuráží a nezesměšňují, pokud nejsou laurel a hardy.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek