dEnnYyyyy

Z kterého bankomatu lze vybrat částku dělitelnou 100?

Doplňuji:
Z kterého mužů vybrat 300kč

Nejlepší odpověď
gecco

Z každého (tedy, pokud se bavíme o Česku a výběru Kč).
Doplňuji:
Často třeba ČSOB dotuje bankomaty i bankovkami v hodnotě 100,– Kč, ale ne všechny – vyzkoušej…
😉
Pokud není 100,– ´přednastavena´, zvol „Jiná částka“ a potřebnou sumu si zadej.

Další odpovědi
Funna

z každého…
od min. po maximum, je to všdycky dělitelné 100…např. takových 50.000 Kč

Doplňuji:
Jito…i 500 je dělitelné 100…pokud měl tazatel na mysli bankomat, který má v zásobníku i stovky, stačilo se zeptat…
___________________
dEnnYyyyy…nezáleží na bankomatu, ale záleží na bance, které patří…každá má jiné limity…ale u většiny je to 200…
a jak už jsem jednou psala…tvé otázky jsou nedostatečně popisné…když ti napíšu – tady u nás, je bankomat na stovky, tak sem hned pojedeš?…takže zvedni telefon a zavolej do své bankly, nebo do bank ve svém okolí, jestli mají stovky…ale myslím, že jednodužší bude buď zaplatit kartou, nebo vybrat rovnou 400…

Emefej

Teoreticky z každého, pokud má zásobu stokorun. Většinou tam mají jako nejmenší bankovku dvoustovku, takže 300Kč nedá.

Pepa25

Jistý si jsem jen u ČSOB. U některých si lze vybírané bankovky vybrat (ČS, RB, Unicredit, ..), ale nejmenší je dvoustovka.

Zdroj: http://ihned.cz/c3-59671960-000000_d-59671960-vybrat-si-z-bankomatu-bankovky-v-urcite-nominalni-hodnote-je-stale-oblibenejsi-rikaji-banky

Jita Vava

Asi nesouhlasím že z každého, protože se mi několikrát stalo, že automat hlásil „zvolte částku dělitelnou 500“ a nemyslím, že by to bylo tím, že bankovky nižších hodnot došly ale tím, že tam ani nikdy nebyly a provozovatel s výběrem nižších částek ani nepočítá.

Ovšem teoreticky ten bankomat jako takový, by byl asi schopen částku 100 vydat, pokud by tak byl nastaven a měl patřičnou bankovku. Ale o to v dotazu asi nešlo, také by se mi občas hodilo vybrat jiné částky než po 500.