darysa

Vážení, nevíte kolik stojí stará mramorová váha? Děkuji Katka

trochu zdobená zlatem

Nejlepší odpověď
marci1

1 700 Kč, jestli myslíš něco takového : http://www.czechan­tik.cz/ostatni/kuchyn­ske-vahy-kamor/p456-c64

anonym

Mramorová váha? Z mramoru? To slyším prvně! Zřejmě myslíš kamorovou váhu, která je vyrobena z litiny, misky z mosazi a je značky Kamor. Přesně jak správně pochopila marci1.

marci1

Ve zdroji na obrázku je váha, která má místo misek dvě mramorové desky. Pravděpodobně tuto měla na mysli tazatelka. 🙂