Avatar uživatele
Miroslavst

Z kolika topořivých tělísek se skládá mužský pohlavní orgán?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, BEAES, iceT, stana73, dedeg před 4774 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

on se z nich neskládá, on se z nich naopak staví :{D> ne, teď vážně, neskládá se z nich, jsou pouze jeho součástí. Jsou tři – více viz zdroj

http://www.ima­turita.cz/tex­t.php?id=392

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
stana73

Já myslela,že tam je kost :))))
Doplňuji:
Zatím…Ale i kosti řídnou :(

Upravil/a: stana73

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Tak zatím jsem je nepočítal. Nějak na to nebyl čas. Ale viděl jsem před lety v telce systém který se pánům v operuje do břicha který když topořivá tělíska nepracují jak mají (respektive cévní systém těla), vše zachrání.
Ale má pocit, že stana73 zatím měla štěstí, že se potkala s pánskou ozdobou v takové síle, že se domnívala, že je v ní kost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rolotr

Snad jen doplnění: topořivá tělesa (lat. corpora cavernosa), tedy tělesa odpovědná za erekce jsou dvě. běží vedle sebe v horní části penisu a spolu vzájemně komunikují a jedná see o tepenné kmeny. Třetí těleso je tzv spongiózní, houbovité, dominantně žilní, které chrání močovou trubici a podílí se ve fázích odeznívání erekce a je důležité pro kontaktní stimulaci, neboť jako jediné z uvedených těles je dobře vodět a dovře hmatné – jedná se o žalud (lat. glans penis).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví