zjentek

Z jakýho důvodu mně na internetu nehraje internetová televize?

Tak třeba TV Seznam. Neběží ani nedělní film týdne, nic.

No mám tady NEJNOVĚJŠÍ verzi systému Windows XP, což je Professional SP3 a v něm ty ÚPLNĚ POSLEDNÍ a maximálně aktualizované browsery třeba od Mozilly, Googlu, atd… (;

Odpovědi
anonym

Důvodů může být příliš mnoho specifikuj alespoň své aplikační zázemí, tzn.

operační systém a verze, prohlížeč webu a verze ? Zvláště pokud prohlížeč není aktuální mohla by to být velmi pravděpodobná příčina, protože starší verze neumí potřebné video kodeky například.

dudu

Zkus zkopírovanou adresu televize Seznam vložit ji do jiného přehrávače – např. do Google Chrome.

zjentek

Dudu, Chrome je můj výchozí „PŘEHRÁVAČ“! (;

marci1

Jestli si ji zprovozníš, pusť si Lajnu se Štěpánem Kozubem. 🙂♥
https://www.te­levizeseznam.cz/po­rad/lajna

zjentek

„…kDYBYCH SE CHTĚL POTOM VRÁTIT K NÁM DO POLOEVROPY.“ (;(;(;

Jo, tohle mně normálka běží i na Xpéčkách (;, ale nende mně film na přání, nebo film týdne, nobo co to tam hraje vždycky v neděli…

Michálek1245

Ä nespadlo to Seznamu do placené sekce? Myslím, že to hodně osekávali. Já mám teda předplaceno internet televize od https://www.nej­.cz/net-tv/ takže to moc neřeším a navíc mi produkce Seznam TV nepřijde nějak zásadní, to si radši pustím HBO nebo Netflix. Ale tohle by mohlo být to pověstné jádro pudla. :)