kapka

Z jakého zvířete máte největší strach? Kdybyste ho potkali někde volně.

Nejlepší odpověď
briketka10

Na ulici z velkého puštěného psa,
ve volné přírodě z divočáka a např.
z vlka toho jsem nikdy nepotkala
jen toho kance a pěkně se zlobil a
to jsme všichni vylezli na stromy
čekali až odkráčí krve by se v nás
nedořezal dejchali jsme, že to musel
slyšet a pořád slídil okolo těch stromů :(
bylo to dávno ještě na základce, ale
dodnes si to pamatuju byl to malý horor.

Další odpovědi
hanny 2

Toho kance – jako briketka – jsme s kamarádkou viděly vloni,když jsme byly na houbách,najednou vyběhl ze křoví,na strom jsme naštěstí lézt nemusely,ale krve by se v nás asi taky nedořezal!

gecco

Co je to „zvíře“?
😉
Pořadí – člověk, vir, ´zbytek´…
😉
Jinak – strach ze zvířete nemám ze žádného, já se s nima, obvykle, nějak domluvim…
Mám ke zvířatům respekt a těm, která mi mohou výrazněji ublížit jdu prostě z cesty.
___
A ze života:

  • jednou jsem se ocitl na stromě a dodneška pořádně nevím, jak – potkal jsem bachyni s mladejma a sotva jsem si uvědomil, co to vylezlo z křoví, v tu ránu jsem byl na větvi tři metry vysoko
  • potkal jsem vlčáka, vypadal tak docela neškodně – dokud mi nevisel na ruce – toho jsem zabil

marci1

Tak samozřejmě asi lev, tygr, medvěd ap. Také je mi dost nepříjemný potkan. ☹

ReHu

Na procházce, loni, s psíma holkama se pár metru od cesty povaloval pěknej divočák. Vůbec to nebyl dobrej pocit. Se psama vycházím dobře, ale když se ke mně žene naježenej vrčící pes, taky nejsem vodvázaná.
A vůbec bych nechtěla potkat třeba blechy. nebo vši. Patři taky mezi zvířata?

anonym

Jsem nebojsa, ale pokud se hadi počítají mezi zvířaty, tak by to byly právě oni. Tfuj, jen to píši a mám husinu!

Klára K.

Z člověka.

Ten mi může ublížit nejvíc a nepravděpodobněji. A řekla bych, že krvežíznivá zvířata, která zabíjí pro zábavu, pokud vůbec existují, tak rozhodne ne v ČR.

štamgast

Je jich hodně. Namátkou medvěd, lev, tygr, vlk, puma, hyena, jedovatí hadi…

Vicki

Když jsem byla mala,vlezla jsem dědovi do kůlny a skákala na me krysa,tak to jsem mela sok. křičela jsem a děda ji pak zabil.Ale zvířata miluji a je mi s nimi lépe než s lidmi.

turbo085

Z ježka. Bojím se jablek ;)

pusinka50

Hadi, z těch mám velkou hrůzu a je mi špatně, i když se na ně dívám v TV (mám odpor i ke slepýšovi). Útoční a velcí psi (bulterier, rotvailer, doga i vlčák jdoucí s majitelem na volno bez vodítka). Od té doby, co bulterier se vyškubl majitelce z vodítka a vrhl se na mého pejska, kterého jsem měla ale na vodítku a díky vodítku proletěl vzduchem asi 3 metry do mé náruče, než ho ta obluda stačila zranit. Majitelka vedla 3 tyhle obludy, 2 z toho bez náhubku, ta to ode mě tenkrát schytala, pak jsem už viděla, jak ty příšery venčí jen po jednom oba ti pošahaní partneři.
Dál se bojím myší, potkanů a krys. Když mi proběhne myš mezi nohama na chalupě, jednou mi vlezla pod tepláky i na lýtko, to jsem málem umřela odporem a leknutím.:-)

Claresh

Upír 😁

anonym

Z nafukovacího žraloka v lese.
Jednou jsem někde viděl video,když toho žraloka někdo držel a vybafl s ním na procházející lidi,ty se mohli po…

kapka

gecco, co na to rikal majitel, zes mu zabil psa? :O

gecco

Majitel nezjištěn…
😉
Byl to toulavej pes, už ho někdo předtím postřelil a zřejmě byl úplně zoufalej – jinak by nezaútočil.

briketka10

Kláro

Ty pokládáš člověka za zvíře 😁

dědapetr

Člověk se chová hůř jabko zvíře.To co dělá člověk tak zvíře nedělá.Zvíře
zabíjí z hladu a člověk pro zábavu,zvířata se nevraždí mezi sebou,tak jako člověk(zvířata nevedou války) a nejsou tak brutálnía suroví jako člověk a to si říká pán tvorstva.

anonym

briketko, takový okresní tajemník KSČ, to bylo velký zvíře. 🙂

briketka10

barbakane
Ále no, tak jo, jenže ona měla na mysli asi jiný
lidi předpokládám, já bych třeba napsala, že
jsou to ti islámisti apod. všichni ti co se k nám
prděj a dělaj všude pozdvižení okresní tajemník
mi může bejt ukradenej mě vaděj tyhle paka víš
kvůli nim nemám ani kam jet na dovolenou snad
si vybrat něco tady, ale tady jsou zas samí Němci,
Rusáci a kdovíkdo.

arygnoc

@briketka10

" snad si vybrat něco tady, ale tady jsou zas samí Němci,Rusáci a kdovíkdo."

preto nechodím do chorvatska (samí česi) a grécka, egypta a turecka (zasa sú tam navození samí česi a slováci), .. a našlo by sa.

ono je to troška dvojsečné, nie? ;-DD

;-Q

Agneta

@arygnoc > Chorvatsko je plné lidí bez peněz…normální člověk by tam nešel – pláže bez písku!!!!! jen kameny!!!!!(a nekorektní okrádání) a když jsou někde na východě Němci > tak to asi musí být spodina, když nemají na dovku v normálním zahraničí a musí jezdit do Bulharska

briketka10

Agneto

Tys mi vzala slova z pusy líp bych
to nenapsala a, proto nemám kam
jet 😁