_136

Z jakého důvodu jsou některé ulice města Los Angeles a New Yorku tak velmi špinavé?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jací lidé, takový bordel. Přál bych ti vidět některé boční ulice ve zlaté matičce Praze. Psí hovna na chodníku, kam se podíváš. A to nemluvím o vajglech a odhozených obalech.

Další odpovědi
Drap

Proto, že nejsou uklizené.

Ametyst

Američané platí velké poplatky radnicím a očekávají, že starostové měst a jejich úředníci použijí peníze na to, na co byly určeny. Takže nic moc nenutí občany starat se o pořádek, vždyť platí tolik peněz.

Lukáš Rusek

Protože v Americe nikdo nic neřeší a vlastně si tam každej dělá co chce. Hlavně nejdříve střílí a až pak přemýšlí.

zjentek

Hm… no mě zase seuou ty naše rozbité. Kdybych si mohl vybrat, volím raději špinavé.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Nepodložené tvrzení – není na co odpovídat …