Vašek123

Jak nastavit aby se internet explorer otevírar v externí grafice notebooku a ne v interní?

z důvodu zajištění kompatibility je tato aplikace uzamčena AMD grafika.

Nejlepší odpověď
cochee

Tím by sis stejně moc nepomohl. Výkonnostní rozdíly grafik se projevují v oblasti 3D akcelerace a tu stejně MSIE nepoužívá. Rychlost 2D zobrazování je téměř stejná jak u „obyčejných,“ třeba integrovaných grafik, tak u výkonných grafických akcelerátorů. Výjimkou jsou snad speciální grafické karty , které se výjimečně v noteboocích objevují, třeba řada NVIDIA Quadro, ale i ty jsou optimalizovány pro jiné věci než vykreslování v MSIE.

Další odpovědi
Quimby

Souhlas s cochee, ale pokud na tom fakt trváš, tak v programu, kterej se naistaloval s ovladačema, takže u tebe to bude asi Catalyst.