tatanka

Yná někdo trik jak v pračce prát spárované ponožky tak aby se nepomíchaly? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Existují na to za pár korun plastové držáčky. Vsunete obě ponožky do jednoho držáku a celý proces praní, a sušení jsou v něm.

Další odpovědi
pusinka50

To: SeptikB – tuto moudrost objevuji pokaždé, když peru synovi ponožky a to je mu prosím už skoro čtvrt století!!! 😁 Já používám síťky na zip, prodávají je i vietnamci asi za 30 Kč a kupodivu dost dlouho vydrží. Používám je i na kapesníky, kalhotky, podprsenky apod. Ale Tajemství jedné zbylé ponožky při praní mě doprovází pokaždé, tak ty liché klukovi „spáruji“ do kuličky a čekám a čekám a čekám, až někdy vypadne z pračky její dvojče:-D

SeptikB

To nemá cenu, v pračkách žijí trpaslíci, tudíž se vám vždy aspoň jedna ztratí 😉

Mapel

Normálně je tam nahážu, po vyprání vyndám a pak si je páruju na šňůru.